אודי אנגלית

אודי ביה"ס לאנגלית הינו בי"ס לאנגלית בלבד.

הוא הוקם ב-1994 עם חזון ללמד אנגלית ע"י הוראה מעולה ועקבית.

הוראה הנשענת על תשתיות פדגוגיות מקצועיות ואשר מקבעת לימוד מובנה של השפה האנגלית בתודעתו של התלמיד המתמיד לאורך שנים מגילאי יסודי ועד תיכון. בשנת 1999 זכה בית הספר באות נבחרי העשור בענף בתי ספר לשפות בתחום האנגלית,הפרס הוענק ע"י ראש עיריית חולון, מר מוטי ששון.

"אודי" בית ספר לאנגלית מכוון את לימודי האנגלית לכיוון רחב, עמוק ואחראי יותר, ומציב לפניו יעד לימודי מוגדר-רכישת השליטה בשפה האנגלית כשפה שנייה. יעד זה הינו תולדה של המציאות האוניברסאלית הממחישה את שליטתה הגלובלית של האנגלית בכל תחומי חיינו ומהווה מרכיב חיוני ברכישת השכלה אקדמית ו/או אחרת והשתלבות במעגל העבודה הדורש השכלה רחבה יותר מדור לדור.

כבית ספר מקצועי לכל דבר "אודי" בית ספר לאנגלית מספק יחס אישי וצמוד לכל תלמיד. תלמיד שהחסיר חומר ימצא אותו באתר בית הספר כמו כן, תלמיד שהתקשה או החסיר שיעור יקבל הדרכה אישית על מנת להחזירו לתלם. ספריית האנגלית של בית הספר פתוחה לכלל התלמידים, ומורי בית הספר זמינים תמיד לייעוץ והדרכה. המעקב אחר כל תלמיד הינו ממאפייניו המובהקים של ביה"ס . ציוני התלמידים והערכת התקדמותם המקצועית מתויקים למחשב מידי שיעור. צוות בית הספר מודע  לכך, שרק בדרכים אלו ניתן להבטיח הצלחה בלימודים של כל אחד ואחד.

מורי בית הספר

מורים אקדמאים, ובוגרי אוניברסיטאות בתחום האנגלית. מורים בעלי תואר ראשון ,שני ו שלישי .

המורים עוברים התמחות בבית ספרינו ע"י מר. אודי זוהר (BSC, MBA, ETC) וזאת על מנת שיוכלו לשלב בין דרישות משרד החינוך בכיתות הלמוד וספרי הלימוד המומלצים ע"י משרד החינוך לבין לחומרי העשרה שלנו .

המורים הינם בעלי נוכחות ואינם נזקקים לעזרת המערכת הכללית על מנת להעביר שיעור ולייצר אווירת כיתה לומדת.

חומרי לימוד

מעל כ-1000 אנסינים בכל רמות הלימוד שנכתבו ע"י טובי המורים שלנו ומתעדכנים מידי שנה,
אין ספור תרגילים באנגלית המכסים כל שלב, תת שלב וכל שצריך בכל זמני הדקדוק וחומרי הבסיס.